fbpx
Рукостискання.

На Рівненщині у цьому році активніше розвиватимуть ветеранську політику

Діліться інформацією з друзями:

Начальниця Управління у справах ветеранів Департаменту соцполітики Рівненської ОДА Марина Корольова взяла участь у спільній нараді Мінветеранів з представниками обласних адміністрацій щодо питань розвитку ветеранської політики у громадах.

Зокрема, обговорили механізми впровадження регіональної інфраструктури. Тобто створення окремих структурних підрозділів на рівні ОДА та РДА, а також запровадження «Адмінсервісу «Ветеран».

«Так, окремий структурний підрозділ щодо ветеранської політики на Рівненщині створили ще у жовтні 2023 року. До того ж нині вже у 35 громадах області на базі ЦНАПів функціонує «Адмінсервіс «Ветеран». Це забезпечує швидке та якісне надання послуг нашим захисникам. У 2024 році мережу адмінсервісу розширимо й на інші громади регіону», – зазначила Марина Корольова.

Окремо йшлося про надання психологічної допомоги, популяризацію ветеранського спорту, освіти та професійної адаптації.

Крім цього, начальниця Управління у справах ветеранів РівнеОДА повідомила, що у 2023 році за рахунок коштів державної субвенції придбали 15 квартир для військових та членів їх сімей. А нещодавно область отримала кошти на придбання житла для ще 30 осіб.

Під час наради також наголосили, що у державному бюджеті на цей рік суттєво збільшено фінансування ветеранської політики. Це дасть змогу реалізовувати нові напрямки підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей.

Читайте також: Чергова партія дронів від Рівного передана для Збройних Сил України