fbpx
П’ятьох захисників з Рівненщини провели останньою дорогою

На Рівненщині провели в останню дорогу п’ятьох захисників-Героїв

Діліться інформацією з друзями:

У громадах попрощались із Михайлом Токарцем, Валерієм Велесиком, Юрієм Савичем, Володимиром Босиком та Олегом Китуном.

Михайло Токарець народився на Гощанщині у селі Воскодави. Останні роки працював водієм у ТОВ «Акватон». У 2014 році Михайло добровольцем став на захист Батьківщини, два роки служив у зоні проведення АТО, мав статус учасника бойових дій. Вже на другий день після початку повномасштабного вторгнення знову взяв до рук зброю. 55-річний старший сержант Михайло Токарець загинув 15 січня 2024 року внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Герої.

Валерій Велесик, 1997 року народження, із Степанської громади. Мешкав у селі Кузьмівка. До війська був призваний у березні 2022 року. Служив на посаді стрільця-санітара. На жаль, воїн загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Юрій Савич мешкав у селі Миляч Сарненського району. До лав ЗСУ був призваний у березні 2023 року. Служив Юрій на посаді водія. На жаль, 15 січня внаслідок отриманої під час бойового завдання в Луганській області мінно-вибухової травми, несумісної з життям, воїн загинув.

Володимир Босик, 1976 року народження, був жителем села Новаки, що у Вараському районі. На службу воїна призвали у квітні 2023 року. Молодший сержант служив старшим сапером у 117-й окремій механізованій бригаді. Військовий загинув 17 січня внаслідок артилерійського обстрілу у Запорізькій області.

Олег Китун, 1991 року народження, проживав у селі Великі Цепцевичі Антонівської громади. До повномасштабної війни чоловік працював вчителем фізкультури у Більськовільському ліцеї та був тренером з боксу. На службі Захисник з моменту формування тероборони – з 2021 року. На жаль, старший лейтенант загинув у бою на Харківщині.

Співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять та шана Захисникам.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На Рівненщині розпочались навчання фахівців із ветеранської політики