На Рівненщині провели в останню дорогу двох захисників

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині провели в останню дорогу двох захисників – Дмитра Ільчука із м. Остріг та Юрія Неведюка із м. Вараш.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Дмитро Ільчук був бійцем полку «Азов»

Дмитро Ільчук народився 13 листопада 1991 року. Навчався в школі у місті Острог, а далі продовжив навчання у Рівненському автотранспортному технікумі. За спеціальністю не працював, але мав “золоті руки”: працював столяром, виконував внутрішні роботи різної складності.

Служив в армії. Хотів вступити до лав Національної гвардії, однак доля склалася так, що Дмитро Ільчук став бійцем полку «Азов».

У червні цього року військовий розпочав навчання, після півтора місяця відправився з побратимами в зону бойових дій, у середині серпня приступив до виконання бойових завдань у Луганській області.

Дмитро був мужнім, сміливим, щирим, відданим своїй родині та Батьківщині.

7 вересня старший солдат Дмитро Ільчук загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області.

Воїну назавжди залишиться 31 рік.

Юрій Неведюк 40-річний житель Вараша.

Юрій народився у с.Кукли колишнього Маневицького району Волинської області. Після школи навчався на покрівельника, слюсаря-сантехніка у Маневицькому професійному ліцеї.

У квітні 2022 року Юрія було призвано до армійських лав для боротьби з окупантами. Старший солдат служив у 65-ій окремій механізованій бригаді спочатку на посаді стрільця-помічника гранатометника, а пізніше старшим стрільцем-оператора 1-го механізованого батальйону.

2 вересня цього року потрапив під обстріл ворожого танку біля с.Роботине Запорізької області під час виконання бойового завдання.

У чоловіка залишилася дочка, дружина, сестра та племінники.

Читайте також: Мінус 620 окупантів, підводний човен і корабель: дані про втрати рф на 14 вересня

  • Чому тріскаються помідори та як цьому запобігти
    Тріщини на помідорах псують їхній вигляд, прискорюють псування та роблять плоди непридатними для консервування. Через тріщини всередину потрапляють мікроби, що може призвести до втрати врожаю.