fbpx

На Рівненщині провели в останню дорогу двох захисників

На Рівненщині провели в останню дорогу двох захисників – Дмитра Ільчука із м. Остріг та Юрія Неведюка із м. Вараш.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Дмитро Ільчук був бійцем полку «Азов»

Дмитро Ільчук народився 13 листопада 1991 року. Навчався в школі у місті Острог, а далі продовжив навчання у Рівненському автотранспортному технікумі. За спеціальністю не працював, але мав “золоті руки”: працював столяром, виконував внутрішні роботи різної складності.

Служив в армії. Хотів вступити до лав Національної гвардії, однак доля склалася так, що Дмитро Ільчук став бійцем полку «Азов».

У червні цього року військовий розпочав навчання, після півтора місяця відправився з побратимами в зону бойових дій, у середині серпня приступив до виконання бойових завдань у Луганській області.

Дмитро був мужнім, сміливим, щирим, відданим своїй родині та Батьківщині.

7 вересня старший солдат Дмитро Ільчук загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області.

Воїну назавжди залишиться 31 рік.

Юрій Неведюк 40-річний житель Вараша.

Юрій народився у с.Кукли колишнього Маневицького району Волинської області. Після школи навчався на покрівельника, слюсаря-сантехніка у Маневицькому професійному ліцеї.

У квітні 2022 року Юрія було призвано до армійських лав для боротьби з окупантами. Старший солдат служив у 65-ій окремій механізованій бригаді спочатку на посаді стрільця-помічника гранатометника, а пізніше старшим стрільцем-оператора 1-го механізованого батальйону.

2 вересня цього року потрапив під обстріл ворожого танку біля с.Роботине Запорізької області під час виконання бойового завдання.

У чоловіка залишилася дочка, дружина, сестра та племінники.

Читайте також: Мінус 620 окупантів, підводний човен і корабель: дані про втрати рф на 14 вересня