fbpx
Свічки

На Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох Героїв

Діліться інформацією з друзями:

У громадах попрощалися з рівнянином Вадимом Кітчаком, мешканцем Володимиреччини Олександром Боричевським, Віктором Мартинюком з Острожецької громади та Артемом Базилевичем із Дубровиччини.

Рівняни попрощалися із Героєм Вадимом Кітчаком. Захисник навчався у рівненській 18-ій школі, згодом в Києві здобув професію ювеліра.

Отримавши на початку березня повістку, боєць після навчання військовій справі у Великій Британії воював на одній із найгарячіших ліній оборони на Донеччині.

6 травня 2023 року 35-річний молодший сержант Вадим Кітчак загинув у бою біля села Богданівка Донецької області.

Поховали воїна у селі Колесники Бугринської громади, звідки родом дружина військового та його репресований дід.


Володимирецька громада – в жалобі… В останню дорогу провели захисника Олександра Боричевського.

Військового призвали в лави ЗСУ у листопаді минулого року. Служив солдатом-навідником в аеромобільній бригаді. Після поранення знову повернувся на фронт. Боронячи Україну, боєць помер у селі Олексієво-Дружківка Донецької області.

42-річного воїна поховали на кладовищі села Радижеве.


В Острожецьку громаду «на щиті» повернувся Герой-захисник Віктор Мартинюк.

Воїн народився 1 січня 1995 року.

До лав Збройних Сил України мобілізований 15 липня 2022 року. На фронті був старшим механіком-водієм гірсько-штурмової роти.
Молодший сержант загинув внаслідок артилерійського обстрілу біля населеного пункту Спірне Бахмутського району на Донеччині.

Віктору Мартинюку назавжди буде 28…


Дубровицька громада — у скорботі… Родина, земляки та бойові побратими попрощалися з Артемом Базилевичем. Воїн народився у 1989 році, проживав у Лісовому.

У битві за Україну 4 травня цього року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Хромове Донецької області Артем Базилевич загинув.

У Героя залишилися мама, донька, брат та сестри.

Світла пам’ять Героям! Слава Захисникам!

Читайте також: Патрульні допомогли родині з Луцька на нічній дорозі