fbpx
Загинули на війні троє військових з Рівненщини

На Рівненщині попрощалися з чотирма захисниками

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині попрощалися з чотирма захисниками: Олександром Скоциком, Сергієм Швецовим, Олександром Лубом, Павлом Стецюком.

Олександр Скоцик народився 21 квітня 1982 року у селі Горбаків на Гощанщині. 41-річний старший солдат пройшов АТО у 2014 році, сміливо став на захист рідної землі й у 2022-му.

19 березня 2024 року захисник загинув на Донецькому напрямку. Без батька ростимуть двоє діток, без чоловіка залишиться дружина. Попрощалися з Олександром у місті Рівне.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Сергій Швецов народився на Херсонщині у селі Щасливе 19 жовтня 1975 року. Навчався у місцевій школі, потому працював комбайнером. Разом з дружиною виховував сина та доньку. Мав трьох онуків. У вересні 2022 року родина виїхала з окупації та оселилася в Костополі. На той час син Сергія  вже воював. Чоловік також не міг стояти осторонь і приєднався до лав ЗСУ. У війську служив командиром відділення. Тривалий час військового вважали зниклим безвісти. Рідні до останнього сподівалися, що він живий. Герой загинув 28 вересня 2023 року у Запорізькій області. Тіло полеглого захисника відправлять на кремацію, адже він хотів бути похованим на рідній Херсонщині.

Олександр Луб народився 31 жовтня 1977 року у селі Милятин, проживав у селі Оженин на Острожчині. Помер військовий 22 березня 2024 року під час лікування в медичному закладі. Поховали захисника в рідному селі.

Павло Стецюк народився 2 листопада 1980 року у селі Корнин. До лав Збройних Сил України був мобілізований 27 червня 2023 року. У листопаді 2023 року отримав почесну відзнаку головнокомандувача Збройних Сил України нагрудний знак «Золотий хрест». Загинув Герой 30 січня 2024 року під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі на Донеччині.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам’ять Героям

Читайте також: Королева Нідерландів відвідала українських військових у реабілітаційному центрі

  • Досвід британської колеги вивчали фахівці Рівненської обласної лікарні
    Дебора Грей, відома британська ерготерапевтка та співзасновниця сучасної реабілітаційної дисципліни, нещодавно завітала до Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка, щоб поділитися своїм досвідом з фахівцями Обласного центру реабілітації. У лікарні відзначили, що внесок Грей у розвиток стандартів та інноваційних…