fbpx
Громада на Рівненщині прощатиметься із Героєм

На Рівненщині попрощалися із трьома Героями

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині попрощалися із трьома загиблими захисниками — Валерієм Ковальчуком, Олександром Жевняком та Володимиром Ціпаном.

Валерій Ковальчук народився у 1969 році. Мешканець села Лопавше Демидівської ТГ. Служив старшим механіком-водієм у механізованій роті. З листопада цього року молодший сержант вважався зниклим безвісти. Згодом інформація про його смерть підтвердилась. На жаль, Герой загинув 13 листопада під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Поховали Валерія у рідному селі.

Олександр Жевняк народився 31 липня 1984 року на Волині у селі Великий Омеляник. Здобув фах електромонтера у Рівненському технічному коледжі. У 2015 році боронив державу на Сході України, був учасником бойових дій. Після повернення з АТО працював на АЗОТі. З квітня минулого року мобілізований до лав ЗСУ. Останній рік підрозділ, у якому служив Олександр, боронив Мар’янський напрямок. На жаль, 10 грудня Герой загинув на Донеччині. Поховали Олександра у рідному селі поряд із могилою батька.

37-річний Володимир Ципан народився у селі Копиткове, що на Здолбунівщині. Закінчив місцеву загальноосвітню школу, згодом працював екскаваторником. Після початку повномасштабного вторгнення пішов на фронт добровольцем. Із серпня минулого року проходив службу на Херсонщині, згодом перебував у найгарячіших ділянках фронту Запорізької області.

Був вірним країні та військовому обов’язку, тож відмовився звільнитися з лав ЗСУ як батько трьох неповнолітніх дітей. На жаль, 17 листопада Герой загинув під час виконання бойового завдання на Запоріжжі.

Щирі співчуття рідним та близьким. 

??  Вічна пам’ять і слава Героям!

Читайте також: На Рівненщині попрощалися із трьома Героями