fbpx

На Рівненщині попрощались із Захисниками

На Рівненщині попрощались із Захисниками: Миколою Купратим, Віктором Русилом, Сергієм Путіліним та  Віктором Боровиком.

Микола Купратий, 1986 року народження, із села Вичівка Зарічненської громади. Воїн віддав своє життя за Україну 5 лютого 2024 року, виконуючи бойове завдання в Донецькій області.

Віктор Русило народився у селі Грушвиця Великоомелянської громади. Закінчив місцеву школу, а згодом здобув фах юриста у Рівненському державному аграрному технікумі. В останні роки працював на “Рівненській металобазі”. Загинув під час виконання військового обов’язку 2 лютого 2024 року на Донеччині.

Сергій Путілін народився у Рівному. Закінчив місцеву 9 школу, пізніше навчався на радіоелектроніка у Рівненському училищі №9. Понад 20 років пропрацював продавцем на ринку. Загинув 1 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Віктор Боровик мешкав у селі Немовичі, що на Сарненщині. У березні 2022 року воїн був мобілізований до лав 47-ої окремої інженерної бригади. 3 лютого 2024 року Захисник загинув під час бою на Херсонщині.

Співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять та шана Героям🇺🇦.

Про це повідомляє .

Читайте також: Команда з Рівненщини візьме участь у спортивних змаганнях серед ветеранів

  • Чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт?
    Іноді рідні пацієнтів, які потрапляють у лікарню з підозрою на інфаркт, скаржаться, що їм доводиться оплачувати екстрену діагностику. Тож розповідаємо, чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт. Ні, не має! Проведення ангіографічного дослідження коронарних судин передбачено пакетом … Read more