fbpx
В останню земну дорогу провели земляків на Рівненщині

На Рівненщині попрощались із трьома загиблими земляками

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині попрощались із трьома земляками-Героями — Артемом Горетия Сергієм Твардовським та Федором Пахнюком.

Попрощались із трьома земляками на Рівненщині. В Рівненському районі провели в останню дорогу захисника Артема Горетия. Чоловік народився в селі Велика Клецька. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну чоловік пішов захищати кордони рідної держави. На жаль, військовий помер  27 травня під час проходження військової служби. Йому назавжди залишиться 23 роки.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

На Сарненщині попрощались із земляком Сергієм Твардовським. Чоловік народився в Донецькій області.

Проживав у селі Вербівка Висоцької громади. Після початку повномасштабного вторгнення рф, Герой без вагань поповнив лави Збройних Сил України та мужньо стояв на захисті Незалежності Батьківщини. На жаль, воїн загинув на східному напрямку.

В Сарненському районі провели в останню дорогу Федора Пахнюка. Чоловік був мешканцем села Масевичі Рокитнівської територіальної громади. Воїн приєднався до ЗСУ у жовтні 2023 року. Довгий час вважався зниклим безвісти, проте хороша звістка для родини так і не надійшла. Герой загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. У воїна залишилась дружина.

Щирі співчуття рідним та близьким! 

Вічна та світла пам’ять Героям!

Читайте також: Рівненщина втратила чотирьох земляків

  • Паліативну допомогу відтепер надають у Костопільській лікарні
    У чотирьох відділеннях Костопільської лікарні відкрили паліативні ліжка. Десять місць для надання допомоги пацієнтам з невиліковними хворобами відтепер доступні у Костопільській багатопрофільній лікарні – НСЗУ підписало лікарні ще один пакет послуг.