fbpx

На Рівненщині попрощались із Героями

На Рівненщині попрощались із Героями — Віталієм Гуком та Олександром Семенчуком.

У Зорянській громаді на Рівненщині провела в останню дорогу Захисника Віталія Гука. Чоловік 1995 року народження. На початку 2023 року був призваний до складу 66-ї механізованої бригади. Влітку отримав важке поранення, лікувався… Йому назавжди залишиться 29 років.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Острозьку громаду на Рівненщині знову об’єднало горе болючої втрати. Війна безжально обірвала життя мужнього Олександра Семенчука. Чоловік народився у селі Подоляни колишнього Гощанського району. Після закінчення школи працював на різних роботах. У 2014 році Олександр служив в АТО, був поранений, після лікування повернувся додому. Перед повномасштабним вторгненням працював у СГПП «Розвазьке».  На жаль, Олександр загинув 8 червня у Запорізькій області. Донині вважався зниклим безвісти. Чоловіку назавжди залишиться 35 років.

Вічна слава та шана захисникам! Щирі співчуття рідним та близьким…

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги

  • Чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт?
    Іноді рідні пацієнтів, які потрапляють у лікарню з підозрою на інфаркт, скаржаться, що їм доводиться оплачувати екстрену діагностику. Тож розповідаємо, чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт. Ні, не має! Проведення ангіографічного дослідження коронарних судин передбачено пакетом … Read more