Ми обов’язково звільнимо Крим — Зеленський

Діліться корисною інформацією з друзями:

“Що швидше в Україні буде досягнутий мир завдяки нашій перемозі, то менше зла Росія встигне принести іншим регіонам” — із відеозвернення Президента Володимира Зеленського на Кримській платформі у Хорватії.

Кримська платформа, яка відбулася у Хорватії, — це додатковий та потужний рівень роботи цього інструменту для деокупації Криму. Про це у вівторок, 25 жовтня, заявив президент Володимир Зеленський у відеозверненні

“Парламент завжди уособлює демократію, представляє різні спільноти кожної країни. Тому коли парламенти допомагають відновленню територіальної цілісності, коли завдяки парламентському співробітництву можна направити в потрібне русло експертну роботу та обмін досвідом — це дуже потужно”, — сказав глава держави.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як він сказав, близько п’ятдесяти країн та міжнародних організацій допомагають повернути Крим Україні.

“Ми обов’язково звільнимо Крим. Ми повернемо цю частину нашої держави не лише до загальноукраїнського простору, а й до загальноєвропейського. Сьогодні це ще раз підтвердили. І я вдячний усім нашим партнерам, які допомагають саме у парламентському форматі. Вдячний і окремо Хорватії за гостинність для нашої Кримської платформи”, – додав Зеленський.