fbpx

Литва передала Україні дві пускові установки до зенітно-ракетних систем NASAMS

Діліться інформацією з друзями:

ЗРК NASAMS, передані Україні Литвою, вже на бойовому чергуванні у наших військових. Про це розповів Міністр оборони України під час зустрічі з Міністром оборони Литви Арвідасом Анушаускасом.

«Подякував особисто Міністру оборони Литви Арвідасу Анушаускасу, який перебуває з візитом в Києві. Відвідали з моїм колегою пункт управління дивізіону Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України», – зазначив Рустем Умєров.

Міністр оборони України також повідомив, що запросив оборонні компанії Литви до співпраці зі спільного виробництва озброєння і боєприпасів в Україні.

Рустем Умєров висловив вдячність Міністру Арвідасу Анушаускасу і всьому литовському народу за безпрецедентну підтримку України в боротьбі з російським агресором.

Про комплекс NASAMS

NASAMS — норвезький зенітний ракетний комплекс середньої дальності. Розробка норвезької компанії Norwegian Kongsberg і американської Raytheon.

Комплекс створювався для заміни ЗРК MIM-23 Hawk, що стояв на озброєнні збройних сил Норвегії.

NASAMS став першою наземною системою, де були використані ракети AIM-120 AMRAAM та перша на Заході ракетна система з локаторним наведенням.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте також: Офіційно від ГУР! Уражені в Криму десантні катери росіян пішли на дно