fbpx
Бригадний генерал Геннадій Шаповалов.

Командувачем ОК «Південь» призначений бригадний генерал Геннадій Шаповалов

Діліться інформацією з друзями:

Раніше командувачем ОК «Південь» був генерал-майор Андрій Ковальчук, нині він призначений на посаду начальника Військової академії в Одесі.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк представив особовому складу оперативного командування «Південь» новопризначеного командира.

Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а у 2012, так само — з відзнакою — Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Пройшовши всі сходинки військової кар’єри від командира танкового взводу до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, в березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

За плечима бойового офіцера Національний університет “Острозька академія” за спеціальністю “Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії”. Також він закінчив Військовий коледж Армії США, де готують старший офіцерський склад американських Сухопутних військ.

Джерело: Оперативне командування “Південь”

Читайте також: Президент Володимир Зеленський підписав закон про мобілізацію