fbpx

Харківська поліція передає Інтерполу дані про колаборантів, які втекли до Європи

Дані про зрадників і колаборантів з Харківщини, які можуть перебувати на території Європи, почали вносити в базу Інтерполу.

Про це написав у Фейсбуці начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

“Спокійне життя в країнах ЄС для наших колаборантів добігає кінця – розпочали співпрацю з Інтерполом. Першими в Україні випробовуємо схему, як не дати зрадникам та посібникам окупантів «осісти» та сховатися в цивілізованому світі. Так – насправді, не всі, хто тікав від ЗСУ з наших звільнених територій, побігли до улюблених «скрєп» та «руського міра»” – написав Болвінов.

З його слів, є безліч випадків, коли вчорашні фанати рф та її армії переховуються саме в Євросоюзі й прикриваються тим, що вони українці, постраждали від війни та потребують прихистку.

“Тому вирішили дістати їх і там. Кожного, хто був причетний до співпраці з росіянами під час окупації, вносимо в базу та даємо заявку в Інтерпол. Повідомляємо іноземним колегам про те, що ці люди – не «жертви війни» або політичні біженці, якими намагаються там виглядати, а підозрювані в кримінальних злочинах в Україні” – зазначив керівник Слідчого управління.

За словами Болвінова, вже до бази відправили дані 25 таких втікачів.

Фото з відкритих джерел.

Читайте також: Сьогодні Рівне провело в останню путь свого Героя — Олександра Муравського