fbpx
Володимир "Акушер".

Історії війни. Військовий з Костопільщини захищає українське небо

Діліться інформацією з друзями:

Володимир із позивним «Акушер» є головним сержантом взводу зенітно-артилерійської батареї 115 окрема механізована бригада ЗСУ. Родом військовий з Костопільщини. На фронті з перших днів.

«У мене була можливість виїхати за кордон. Власне, я повернувся звідти. Коли почалась війна, відразу пішов у військкомат», – розповідає Володимир.

Він пройшов навчання на оператора ПЗРК і перші його бої відбулись під Сєвєродонецьком. Потім Лисичанськ, Водяне, Піски та інші міста Сходу України.

Позивний «Акушер» не випадковий, адже у Володимира за плечима медична освіта і робота фельдшером. З часом йому довелося змінити професію і до повномасштабного вторгнення працював у меблевому бізнесі.

«Мені ніколи раніше не доводилось бути на Сході України. У більшості випадків про цей регіон я дізнавався з телебачення і розповідей. Я був вражений, перш за все, природою і краєвидами. Побачив міста і заводи, які мають велике значення для економіки нашої країни. Я зрозумів – нам є що захищати. Це наша земля і ресурси, наші міста, зрештою й наші краєвиди і природа. Ми не віддамо жодного клаптика нашої землі», – впевнено каже захисник.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Під час перебування в Одесі Зеленський і прем’єр Греції потрапили під російський обстріл