fbpx

Федоров: є список 3 тисяч людей, які співпрацюють з рф під час так званих виборів в окупації

Українське керівництво склало списки з 3 тисячі людей, які взяли участь в організації так званих «виборів» та «агітації» на окупованій частині Запорізької області. Ці списки передадуть до українських спецслужб.

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі Радіо Свобода.

Він зазначив, що це приблизно один відсоток від населення області:

«Для когось ця цифра може здатися надвеликою, але я хочу навести її в порівнянні. Усього на тимчасово окупованій території Запорізької області проживає 300 тисяч населення. Тож, коли ми говоримо, що 3 тисячі беруть участь в організації фейкового процесу, то це один відсоток, навіть менше», – каже Федоров.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Мер Мелітополя наголосив, що здебільшого так звані «агітатори, спостерігачі та учасники виборчого процесу» були привезені з континентальної частини росії, оскільки місцеві мешканці відмовилися брати в ньому участь. Те ж саме стосується і так званих кандидатів, зауважив він.

Зокрема, 48 із 60 так званих кандидатів від партії «Єдина росія» не є місцевими жителями, а приїхали з Сибіру та Алтаю. Це говорить про те, каже Федоров, що російське керівництво не довіряє місцевим, з якими співпрацює.

«Якщо ми проаналізуємо всіх тих, хто є місцевими, то це люди, багатьох із яких ми не знали до повної окупації нашого міста, або це ті люди, які були під карним переслідуванням наших українських правоохоронних структур до 24 лютого 2022 року», – розповідає Федоров.

Фото: Олександр Прилепа/УНІАН.

Читайте також: Ворог завіз на ТОТ Луганщини понад 750 тис. пропагандистських книг