fbpx
Дитина з Рівного постраждала внаслідок російського удару по «Охматдиту»

Дитина з Рівного постраждала внаслідок російського удару по «Охматдиту»

Діліться інформацією з друзями:

Як вказала на своїй сторінці у Фейсбуці очільниця БФ «Скарбниця надії», рівнянка Мар’яна Рева, дівчинка Соломійка отримала поранення у корпусі детоксикації, по якому вдарили росіяни.

У цьому корпусі діти з усієї України фактично жили на гемодіалізі. Інші корпуси теж постраждали. Діти з онкологією живі, були в укритті.

Про це пише “Рівне онлайн”.

«Будь ласка, говоріть про це всьому світу. Поки що ми не розуміємо, кого з дітей будуть транспортувати до нас. Але продовжувати лікування в зруйнованих корпусах не будуть. Діти приїдуть точно», – йдеться в дописі.

Пані Мар’яна розмовляла з мамою пораненої Соломійки. У дівчинки поранене око. Її перевели до іншої лікарні.

«Знаєте про що хвилюється мама? Про дітей, яким завтра треба робити гемодіаліз. Бо її Соломійка встигла сьогодні пройти 20 хвилин процедури і має час до середи. А інші діти цього часу не мають», – продовжила керівниця БФ «Скарбниця надії».

Подаємо думки рівнянки про трагедію без змін, адже про звірство, яке скоїла росія має знати увесь світ!

«Думаю про Охматдит. Це безодня болю. Там же лікувались найважчі діти. Їм мало просто вижити сьогодні. Вони не підуть додому ввечері. Їм треба вижити в інших лікарнях, куди їх переведуть. Там не буде таких вузько- і висококваліфікованих спеціалістів.

В інших лікарнях не буде обладнання на мільйони і мільйони гривень. Там не буде обладнаних найсучасніших операційних та реанімацій. Не буде лабораторій і знову ж спеціалістів-лаборантів. Питання з ліками. Чи буде їх достатньо в інших лікарнях? А переливання крові! Чи буде достатньо донорів в тих містах, куди перевезуть дітей?

Руzzня хоче нас зламати. Змусити до переговорів. Сподіваюсь, що сьогодні вони змусили нас не боятися, а ненавидіти ще більше.

Будь ласка, розказуйте світові про те, що сьогодні сталось з нашим дітьми.
Якщо можете вплинути на те, щоб хоч одна дитина поїхала на лікування за кордон – допомагайте в цьому питанні. Боюсь, що Україна не витягне сама всіх пацієнтів зруйнованої лікарні».

Читайте також: В Рівному попрощалися із Захисником