fbpx

Двох захисників провели жителі Рівненщини в останню дорогу

На Рівненщині провели в останню дорогу Двох захисників – Олександра Лісайчука з Ярославицької громади та Руслана Красовського зі Здовбицької.

На Рівненщині прощадися із двома земляками. У Ярославицькій громаді із Героєм Олександром Лісайчуком.

Чоловік 1986 року народження, проживав у селі Ярославичі. 17 червня 2022 року пішов захищати нашу землю у лавах ЗСУ. Був стрільцем-снайпером 2 мотопіхотного відділення.Загинув Герой 12 вересня 2023 року  в результаті підриву, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Вільшана Куп’янського району на Харківщині.Поховали воїна на місцевому кладовищі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У Здовбицькій тергромаді попрощалися із Русланом Лісайчуком. Чоловік мав позивний “Кобзар”.

Ще на початку 90-х, Руслан Красовський брав активну участь у створенні перших підрозділів Українського козацтва “Волинська Січ”. Багато років активно працював у церковній двадцятці та на посаді заступника старости Свято-Михайлівського храму. Долучався до краєзнавчої роботи з відновлення національної пам’яті борців за волю України в лавах УПА. Впродовж останніх років брав участь у встановленні пам’ятника в селі Ходоси. З перших днів повномасштабного вторгнення доєднався до ТРО. Брав участь у боях у Білогорівці та Бахмуті. Загинув у складі штурмового батальйону на Херсонському напрямку в наслідок контрбатарейного вогню окупантів.  

Вічна слава та шана Героям!