fbpx
Групова світлина під час нагородження волонтерів.

Двох волонтерів з Рівненщини відзначили й нагородили в обласній раді

Діліться інформацією з друзями:

З перших днів повномасштабного вторгнення Олександр Муляр та Олександр Мокляк об’єднали навколо себе однодумців та почали активно волонтерити.

Спочатку організували евакуаційні місії на Київщину, Чернігівщину та Харківщину. Вивозили мирне населення на безпечніші території, зокрема, до Рівненської області. І, за потреби, організовували виїзд вимушених переселенців за кордон.

За весь період великої війни Олександр Мокляк, як керівник сиротинця «Вулик», прихистив у своєму закладі понад пів тисячі українців, які змушені були втікати з рідних домівок, рятуючи власні життя.

Провадили волонтерські місії також на Півдні України – надсилаючи гуманітарні вантажі постраждалому від окупанта населенню.

Сьогодні пастор-капелан Олександр Муляр та капелан Олександр Мокляк долучилися до відбудови Херсонщини. Будматеріалами та робочою силою допомагають відновлювати зруйновані території. Крім того, ремонтують і переобладнують авто для потреб Збройних сил України. А також допомагають облаштовувати роботу стабілізаційних пунктів, зокрема, забезпечуючи їх медикаментами.

З волонтерами поспілкувалися заступник голови обласної ради Олексій Бучинський та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк.

Вони наголосили, якою важливою була робота волонтерів у перші дні та місяці війни, і наскільки потрібною вона залишається зараз.

“Ми не повинні зупинятися, а маємо продовжувати допомагати нашій армії. Кожен на своєму місці! За майже два роки виснажливої війни багато хто втомився, хтось починає зневірюватися. Однак ми повинні тримати стрій і допомагати тим, хто сьогодні в окопах боронить Україну і кожного з нас” – зауважив Олексій Бучинський.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, неоціненну допомогу Захисникам і Захисницям України, а також за наближення перемоги над російським агресором Олександра Мокляка та Олександра Муляра нагородили Почесними грамотами та пам’ятними знаками Рівненської обласної ради.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: У Рівненській єпархії прокоментували фото архієреїв з Рівненщини у “Патріаршому календарі рпц”