fbpx

До України з неволі повернули ще чотирьох дітей

На підконтрольну територію України вдалося повернути ще чотирьох українських дітей. Це 17-річна дівчина та троє хлопчиків – шести, трьох та дев’яти років. Вони вже вдома, разом зі своїми рідними.

Повернені діти.
Фото з ТГ-каналу Андрія Єрмака.

Про це повідомляє керівник ОП Андрій Єрмак.

Дітей вдалося повернути в межах реалізації затвердженого плану дій Президента Bring Kids Back UA.

Як розповів Андрій Єрмак, один хлопець і матір не бачились з початку повномасштабного вторгнення рф до України.

Родина проживала на території Херсонської області, а з початком війни жінка-військовослужбовиця перейшла в розпорядження військової частини та пішла захищати Україну. Її неповнолітній син залишився вдома з бабусею і дідусем.

росія окупувала частину Херсонщини. Мати не могла евакуювати сина, потрапила в полон. Згодом жінку вдалося звільнити, вона почала шукати свого сина і нам вдалося його знайти та повернути з родичами.

Інший хлопчик до початку війни, маючи вроджені проблеми зі здоров’ям, перебував у закладі на Херсонщині, де його готували до операції в Охматдиті.

Через вторгнення рф батькам дитини довелося евакуюватися, а хлопчик потрапив в окупацію. Разом з іншими дітьми його примусово вивезли до Криму. І зараз, після тривалої розлуки, родина разом.

Ще один хлопчик опинився у Брянський області, у дитячому будинку. Його бабуся не здавалася, разом з нами шукала дитину, яка зараз вже з нею.

Читайте також: У Рівному відновлять стінопис у пам’ять про Героїв Небесної Сотні