fbpx
Декомунізацію у Рівному обговорюють на російських телешоу

Декомунізацію у Рівному обговорюють на російських телешоу

Діліться інформацією з друзями:

В росії тамтешні пропагандисти підняли справжній шквал звинувачень через декомунізацію у Рівному. За їх словами Віктор Шакирзян ворог номер один.

Від початку повномасштабного вторгнення російські пропагандисти не оминають у своїх ефірах місто Рівне. Кожна подія, яка б стосувалась дерусифікації міста чи визначеної законом декомунізації у Рівному стає сенсацією на “болотах”!

В центрі уваги російських пропагандистів і постать Віктора Шакирзяна. За кілька місяців був повністю завершений процес декомунізації міста за що потрапив до списку російського ФСБ, як один з найбільш розшукуваних злочинців. В переліку злочинів Шакирзяна, крім декомунізації міста, підтримка “боєвіков” ЗСУ та увічнення пам’яті загиблих захисників України.

Останньою краплею для росіян став демонтаж барельєфу і фігури радянських солдатів з постаменту на Пагорбі Слави. Це був останній архітектурний комплекс, який у Рівному, підпадав під закон про декомунізацію. Тим самим Віктор Шакирзян завершив у місті процес позбавлення від тоталітарного радянського минулого.

Падіння останнього “сєрпного” з імперського російськгої погляду архітектурного комплексу викликало найбільш гостру реакцію у російських ЗМІ. Всі вони в один голос назвали це злочином київського режиму та наголосили, що у Рівному головним ворогом путінського режиму є саме Шакирзян.

Після декомунізації погруддя Кузнєцова на рівненському кладовищі слідчий комітет Росії у 2022-ому порушив проти Віктора Шакирзяна кримінальне провадження.

Читайте також: