fbpx

Буданов розповів, як вдалося виманити російського пілота Мі-8 разом із вертольотом

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода підтвердив спецоперацію, здійснену з російським гелікоптером Мі-8, і розповів деталі.

Про це пише Радіо Свобода.

«Змогли знайти правильний підхід до людини, змогли створити умови, щоб вивезти непомітно всю родину, і зрештою створити такі умови, щоб він зміг перегнати це повітряне судно з екіпажем, який не знав, що відбувається. Коли вони зрозуміли, де вони сіли, вони спробували втекти. На жаль, вони були знищені, хотілося б (узяти) живими, але маємо, що маємо», – сказав Буданов.

За словами керівника ГУР, вертоліт нині перебуває в Києві. Буданов додав, що побачити гелікоптер і поспілкуватися з його пілотом можна буде після оприлюднення «офіційного кіно».

«Пілот чудово почувається, все в нього добре. У нього є два варіанти, але він схиляється до того, щоб бути тут (в Україні – ред.)», – додає Кирило Буданов, але мотивацію російського пілота не розголошує.

Керівник ГУР називає цю операцію однією з найкращих проведених його відомством за всю історію України.

Інтерв’ю з Кирилом Будановим можна побачити за цим посиланням: https://www.youtube.com/live/AmUhzbz9pIg?si=SOZngMDNkWqnBLzh

Фото: Українська Правда.

Читайте також: Литва поставить Україні кілька пускових до ЗРК NASAMS, хоча сама може мати лише 12 одиниць