fbpx
Кетрін Мельничук.

Британську медикиню-волонтерку знайшли мертвою в Києві

Діліться інформацією з друзями:

Тіло Кетрін Мельничук знайшли в її будинку в Києві напередодні Різдва побратими з її підрозділу.

25-річна Кетрін Мельничук, колишня студентка факультету хімії в Бристольському університеті, останні 18 місяців займалася волонтерством в Україні, виконуючи медичну та оперативну роботу.

Про це повідомляє The Telegraph.

У Project Konstantin заявили, що причину смерті Мельничук не вважають підозрілою, але влада оприлюднить додаткову інформацію пізніше.

У відео, опублікованому в липні, волонтерка-медикиня, відома як «Кет», розповіла журналісту, що шість років працювала в невідкладній медицині, перш ніж поїхати волонтером в Україну.

Вона сказала, що прийняла це рішення після того, як «побачила, як уразливих дітей вбивають у Харкові, Ізюмі та деяких районах Києва».

Кетрін Мельничук.

«Якщо у мене є дві руки, дві ноги і тільки половина мозку, то мій обов’язок — піти й допомогти. Я залишатимуся до тих пір, поки небезпечно бути тут або поки мені не доведеться повернутися до брата чи матері. Я відчуваю себе в безпеці й компетентною в цій країні».

Вона також розказала, що метою її підрозділу, який складається з «200 іноземців», є надання допомоги медикам на місцях з критичним обладнанням, ремонтом транспортних засобів і пальним.

Сім’я Кетрін Мельничук оприлюднила заяву, в якій говориться:

«Неможливо по-справжньому передати, якою неймовірною жінкою була Кетрін, або наскільки її любили та будуть сумувати за нею. Касі вже немає, але нескінченне тепло, любов і ласка, які вона принесла у світ, ніколи не зникнуть».

Читайте також: З 1 січня запрацювала лінія Урядового контактного центру для військовослужбовців та їхніх рідних