fbpx
На центральному ринку в Рівному.

Безпека рівнян під час повітряних атак ворога – пріоритетне завдання для місцевої влади

Діліться інформацією з друзями:

23 січня відбувся перший виїзд комісії, щодо питання дотримання правил безпеки під час здійснення всіма суб’єктами господарської діяльності міста.

Комісія на чолі з заступником міського голови Рівного Артемом Ганущаком опрацювала чотири ринки громади: Центральний, Моріон, Сагайдачний та книжковий ринок на Центральному ринку. Головне питання, яким чином убезпечити людей в разі виникнення пожежі чи в разі повітряних атак.

На ринку в Рівному.

В результаті інспекції члени комісії зафіксували низку проблемних питань, які в разі виникнення надзвичайної ситуації можуть спричинити загрозу життю та здоров’ю людей.

Серед типових порушень: відсутність доступу та проїзду для спецтехніки на території ринків через припарковані авто чи торгові точки, відсутність вказівників щодо найближчих укриттів на усіх входах-виходах, відсутність покажчиків, щодо наявності гідрантів, а також наявності незаконних малих архітектурних форм.

“В період війни, ми не можемо нехтувати життями рівнян. Через загрозу ракетних ударів, пожежна безпека під час здійснення господарської діяльності на ринках громади повинна бути забезпечена в повному обсязі, – говорить секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. – ДСНС, поліція, департамент муніципальної варти, відповідальні за це управління міста отримали доручення опрацювати всі об’єкти, де є велике скупчення людей. Зробити так, аби в разі потреби рятувальні служби і медики могли оперативно прибути на місце і надати допомогу людям”.

Всі члени комісії сформують рекомендації щодо покращення безпекової ситуації на опрацьованих ринках міста і представлять їх вже на наступному засіданні, яке заплановано вже на цю п’яницю, 26 січня.

Читайте також: На Рівненщині впроваджують українсько-швейцарський проєкт «Психічне здоров‘я для України»