fbpx

Батальйон «Вовки Да Вінчі» має нового командира й оголошує масовий набір до своїх лав

Новим командиром став Сергій Філімонов. Друг «Філя», воює у складі батальйону з 2022 року. У батальйоні він очолював штурмову роту «Гонор» та обіймав інші керівні посади. Сергій проявив себе як стійкий воїн, ретельний військовий стратег і талановитий командир.

«Це велика відповідальність та виклик долі — вести у бій людей під прапором, що несе ім’я мого друга та вчителя Дмитра Коцюбайла, якого вся нація знає за позивним Да Вінчі», — сказав Сергій у вітальній промові до офіцерського складу батальйону.

Одночасно з призначенням, батальйон оголошує про масовий призов нових воїнів до своїх лав.

“Відтепер, воюючи в складі 59 бригади, ми маємо змогу розширити наше військове братерство Вовків, наростити вогневу міць і ще ефективніше виконувати бойові задачі” – сказав новопризначений командир.

Щоб долучитися до батальйону, потрібно заповнити анкету на сайті https://vovkydavinci.army/, пройти співбесіду та навчання.

«Ми цінуємо гідність кожного, хто готовий зі зброєю у руках захищати Батьківщину. Від себе обіцяємо найкращий інструктаж, сучасні методи ведення бою та широкі перспективи кар’єрного зростання», – додав командир батальйону.

Сергій Філімонов – офіцер ЗСУ, громадський діяч та лідер неформального руху «Гонор». Був активним учасником Революції Гідності. Бойовий шлях розпочав добровольцем у 2014 році. Тоді брав участь у звільненні Маріуполя, пройшов Іловайськ та інші гарячі точки. У 2022 році долучився до Вовків, де очолив штурмову роту «Гонор» та обіймав інші керівні посади.

До повномасштабного вторгнення брав активну участь в громадській діяльності, зокрема, активно боровся із хижою забудовою та поліцейським свавіллям. Організовував вуличні протести на підтримку ініціатив «Хто замовив Катю Гандзюк», «Стерненку волю», «Захистимо Протасів Яр», «Зоозахист» та інші. У 2021 році був засновником Академії Вуличного Протесту.

Джерело: Окремий батальйон Вовки Да Вінчі

Читайте також: Прикордонники 6 Волинського загону отримали партію дронів від Рівного