fbpx

Автомобілі, пальне, деревина: Рівненщина допомагає ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

Майже 60 автомобілів передала Рівненська ОДА на потреби Збройних сил України.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також додав, що кожен транспортний засіб передавався відповідно до офіційних звернень військових частин Збройних сил України.

Мова йде про авто, які передали в користування для ЗСУ та на потреби інших підрозділів Сил оборони разом із Рівненською обласною прокуратурою, Управлінням СБУ в Рівненській області, ГУНП у Рівненській області, а також благодійниками.

«Також передали 3,7 тисячі літрів дизельного пального, вилучених у ході досудового розслідування кримінальних проваджень. Крім того, на підставі наказів начальників районних військових адміністрацій, вилучено та скеровано для посилення лінії оборони 765 м3 деревини та 332 колоди дерев», – зауважив очільник області.

Додатково на потреби військовослужбовців також передали 23 тисячі пачок цигарок, вилучених в ході слідства. Це стало можливим завдяки рішенням судів та за клопотанням прокурорів.

Підсумовуючи, Віталій Коваль додав, що, дякуючи синергії обласної влади, правоохоронних органів та небайдужих громадян, Рівненщина, як тиловий регіон, активно долучається до майбутньої Перемоги.

Рівненська ОВА

Читайте також: Російські добровольці, які здійснили рейд у Бєлгородській області, планують штурмувати Москву