fbpx

Атака дрона на аеродром “Шайковка” у Калузькій області: повідомляється про пошкодження літака

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Внаслідок атаки безпілотника на аеродром «Шайковка» у Калузької області пошкодження отримав літак, повідомляють російські телеграм-канали та влада України.

Як пише російська служба BBC News, губернатор регіону Владислав Шапша повідомляв, що на території Кіровського району Калузької області, де знаходиться аеродром, було збито безпілотника і пошкоджень в результаті немає. Аеродром Шапша не згадував, у Міноборони росії інцидент не коментували.

За даними телеграм-каналу “База”, дрон-камікадзе впав на території аеродрому вранці в понеділок, 21 серпня, внаслідок пошкодження отримав літак, який не використовується.

Про пошкодження літака також розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

“Щонайменше один літак пошкоджений. Як і в більшості випадків, російський режим намагається приховати справжні обсяги втрат та ушкоджень», – сказав він виданню «Ліга».

Він також поділився деякими подробицями операції.

«Є люди, які в координації з ГУР виконали поставлені задачі. Прийшли з центральної росії, відпрацювали й успішно повернулись відповідно назад. Як і в багатьох інших випадках, ГУР продовжує виконувати завдання, власне, в тому числі й на території держави агресора», – додав Юсов.

Фото: аеродром “Шайковка” (з відкритих джерел).

Читайте також: Президент і перша леді України зустрілися з Королевою Данії Маргрете II