Артист балету загинув під Бахмутом

Діліться корисною інформацією з друзями:

Артист балету Київського театру оперети загинув у боях під Бахмутом.

Артист балету 26-річний Вадим Хлуп’янець народився 4 червня 1996 року в Донецьку. Про його загибель повідомив Dmitry Khorkin .

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На жаль це неперша жертва серед артистів на цій війні. Росіяни нищать культуру і вбивають цвіт нашої нації. За Україну загинув всесвітньо відомим оперний співак.

29 червня 2016 року загинув Василь Сліпак від кулі ворожого снайпера. Василь (позивний «Міф») був всесвітньо відомим оперним співаком, солістом Паризької національної опери, волонтером, учасником Революції гідності та російсько-української війни. Кавалер ордена «За мужність» І ст., Герой України, кавалер ордена «Золота Зірка». 10 квітня 2017 р. нагороду «Зірка Героя» отримали батьки Василя Надія Василівна та Ярослав Володимирович.

“Вадим Хлуп’янець закінчив Київський хореографічний коледж. Працював на посаді артиста балету Київського театру оперети. Брав участь у спортивному житті театру. В 2017 році був визнаний кращим бомбардиром у турнірі з мініфутболу серед театральних команд Києва”, – розповіли у Народицькій селищній військовій адміністрації.

Артилерія України уразила пункт управління противника