fbpx

«Акушер» з Рівненщини захищає українське небо

Діліться інформацією з друзями:

Володимир – головний сержант взводу зенітно-артилерійської батареї 115 окрема механізована бригада ЗСУ. Родом військовий з позивним «Акушер» з Костопільщини Рівненської області. На фронті з перших днів. 

«У мене була можливість виїхати за кордон. Власне, я повернувся звідти. Коли почалась війна, відразу пішов у військкомат», – розповідає Володимир. Він пройшов навчання на оператора ПЗРК і перші його бої відбулись під Сєвєродонецьком. Потім Лисичанськ, Водяне, Піски та інші міста Сходу України. 

Позивний «Акушер» – не випадковий, адже у Володимира за плечима медична освіта і робота фельдшером. З часом йому довелося змінити професію і до повномасштабного вторгнення працював у меблевому бізнесі. 

«Мені ніколи раніше не доводилось бути на сході України. У більшості випадків про цей регіон я дізнавався з телебачення і розповідей. Я був вражений, перш за все, природою і краєвидами. Побачив міста і заводи, які мають велике значення для економіки нашої країни. Я зрозумів – нам є що захищати. Це наша земля і  ресурси, наші міста, зрештою й наші краєвиди і природа. Ми не віддамо жодного клаптика нашої землі», – впевнено каже захисник.

Тетяна ПАНАСЮК

Читайте також: У Рівному відкрили меморіальну дошку загиблому Герою

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…