fbpx
$7 млрд виділить Уряд Швеції на військову підтримку України протягом 3 років

$7 млрд виділить Уряд Швеції на військову підтримку України протягом 3 років

Діліться інформацією з друзями:

Про виділення військової підтримки Україні в сумі 75 млрд крон (7 млрд дол.) йдеться у пресрелізі на урядовому сайті Швеції.

«Боротьба України проти загарбницької війни росії триває, і Швеція підтримуватиме боротьбу України стільки, скільки буде потрібно. Щоб посилити підтримку України, а також збільшити довгострокову перспективу, уряд і шведські демократи погоджуються запровадити рамки військової підтримки України на 2024–2026 роки. Швеція збільшить підтримку до суми 25 мільярдів шведських крон на рік» – йдеться у повідомленні.

В уряді повідомили, що з цією пропозицією загальна військова та цивільна підтримка України з боку Швеції становитиме понад 100 мільярдів шведських крон. Військова підтримка в Україні може надаватися у вигляді безоплатної передачі оборонного обладнання, фінансових внесків та фінансової підтримки для закупівлі оборонного обладнання.

Також в повідомленні зазначається, що підтримка України має надаватися таким чином, щоб не підірвати розбудову оборонного потенціалу Швеції й не зашкодити іншим необхідним реформам – для цього в програмі підтримки передбачено відхилення від цільового показника профіциту.

Джерело: DeepState

Читайте також: Зняті з військового обліку у зв’язку з виїздом за кордон громадяни, зобов’язані прибути до ТЦК до 16 червня для постановки на облік