fbpx

російські окупанти затиснуті на правому березі Дніпра

Ворожі підрозділи затиснуті на правому березі Дніпра та готові здатися українцям.

Про це повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк в етері «Еспресо».

Гуменюк зазначила, що просування продовжується і цей рух досить переконливий. Він має вплив не тільки на географічне посунення ворожих позицій, а й психологічний.

“Продовжуємо просування і цей рух досить переконливий. Він має вплив не тільки на географічне посунення ворожих позицій, а й психологічний. Ворожі підрозділи, починаючи переформатування, вишукують можливості вийти на контакт з нашими підрозділами, щоб провести так звані перемовини про умови складання зброї й перехід під егіду міжнародного гуманітарного права. Вони усвідомлюють, що затиснуті між берегом Дніпра та нашими силами”, – пояснила вона.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Ворожі підрозділи, починаючи переформатування, вишукують можливості вийти на контакт з нашими підрозділами, щоб провести так звані перемовини про умови складання зброї й поповнення обмінного фонду.

За словами Гуменюк, окупанти намагаються знайти способи зберегти собі життя.

“Зараз розглядається це питання. Тому, що є розуміння військової стратегії, яка передбачає подібні заходи. Вони готові перейти під егіду міжнародного гуманітарного права, тобто поповнити обмінний фонд”,  – додала керівниця прес-центру.

Фото ілюстративне