fbpx

105 нових укриттів з’явилося в Рівненській області за минулі шість місяців

За останні пів року в Рівненській області з’явилося 105 нових укриттів, тепер в регіоні налічується 2205 таких об’єктів. Також зростає кількість придатних підземних просторів.

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, який взяв участь у засіданні всеукраїнського штабу з питань приведення до належного стану укриттів.

«Укриття будувалися нові, також ремонтувалися вже діючі. Торік на облаштування підземних просторів у школах Рівненщина отримала 168 млн грн з держбюджету. Також на ці роботи використовувалися обласні кошти – 62 млн, а також з місцевих бюджетів. Продовжиться робота і в 2024-му році», – повідомив Олександр Коваль.

Начальник ОВА додав, що все більше захисних споруд органи місцевого самоврядування приводять до належного стану. Так, за підсумками останньої перевірки встановлено, що 84% укриттів є придатними, тоді як пів року тому – 80%.

Читайте також: Запрацював координаційний штаб з питань приведення до належного стану укриттів. До складу увійшов начальник РівнеОВА