fbpx
10 модульних будинків “Нова пошта” закупить для Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни

10 модульних будинків “Нова пошта” закупить для Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни

Діліться інформацією з друзями:

Рівненська обласна державна адміністрація, Рівненська обласна рада та компанія “Нова пошта” підписали меморандум про реалізацію спільного проєкту з будівництва модульного котеджного містечка для поранених військових. Воно буде розташоване на території Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни.

Кожен будинок розрахований на двох людей, які житимуть там під час лікування або реабілітації в госпіталі. Він матиме автономні системи опалення, сучасне планування і оздоблення. У ньому передбачена кухня з холодильником, вітальня з телевізором, набором м’яких меблів, окремі дві спальні кімнати, ванна кімната.

10 модульних будинків

У проєктуванні та облаштуванні будинків будуть враховані всі потреби людей з інвалідністю. Зокрема: дверні прорізи, пандуси, сходинки, поручні, туалети та інші елементи приміщення забезпечать легку маневреність для людей на кріслах колісних; системи безпеки (пожежна та газова сигналізації, сигнали евакуації) матимуть візуальні сигнали або вібраційні оповіщення, доступні для сприйняття людьми з порушеннями слуху; санітарне приміщення обладнають аварійною сигналізацією та системою оповіщення з врахуванням потреб осіб з порушеннями зору та слуху.

10 модульних будинків

У межах співпраці Нова пошта закупить та доставить 10 таких модульних житлових будинків.

Рівненська ОДА забезпечить фінансування розроблення проєктно-кошторисної документації та виконання будівельних робіт (влаштування фундаментів, підведення необхідних інженерних мереж та проведення благоустрою території).

КП “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” Рівненської обласної ради виділяє територію для розміщення модульних будинків та розробляє проєктно-кошторисну документацію.

Розташують модульне котеджне містечко в сосновому бору в екологічно чистій зоні в безпосередній близькості від залізничної станції й автомобільної траси.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Понад сто тисяч на підтримку ЗСУ вторгували за дерев’яні вироби дубенчанина