fbpx

Вісім сімей у Рівному хочуть усиновити дитину

Діліться інформацією з друзями:
Станом на 1 січня 2021 року на обліку дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені та осіб, які бажають усиновити дитину перебуває 8 сімей, які виявили бажання усиновити дітей. Впродовж поточного року спеціалісти служби підготували висновки про усиновлення 13 дітей із закладів міста Рівного.
“На обліку в службі перебуває 216 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 95% дітей влаштовано в сімейні форми виховання, з них 176 – на виховання у сім’ї опікунів та піклувальників, 7- в прийомні сім’ї, 13- в дитячі будинки сімейного типу, 6 – у сім’ї родичів/знайомих, 5 дітей перебувають у будинку дитини, 3 – навчаються у вищих навчальних закладах, 6 перебувають у державних інтернатних закладах. Крім того, у м. Рівному в сім’ях опікунів, піклувальників проживає 50 дітей, що прибули з інших районів області та України”, – розповідає начальник служби у справах дітей Андрій Міщеня.
На даний час на розгляді у міському суді перебуває 2 справи щодо усиновлення дітей. У 2020 році статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування надано 39 дітям, з яких: 2 дітей усиновлено, 20 – влаштовано під опіку, 5 – в сім’ї родичів, 4 – до дитячих будинків сімейного типу, одна дитина влаштована в прийомну сім’ю, 4 дітей перебувають в будинку дитини, 2 – виховуються в інтернаті. У місті функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу та 6 прийомних сімей в яких виховується – 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Впродовж року службою у справах дітей спільно із управліннями освіти та охорони здоров’я здійснено перевірку умов утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у 2 дитячих будинках сімейного типу та 7 прийомних сім’ях. Дитячі будинки сімейного типу функціонують ефективно, зауважень щодо виховання, утримання дітей у сім’ях немає.