fbpx
Згорів гараж, але вцілів будинок на Рівненщині

Вісім пожеж за добу сталося на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Через отруєння чадним газом на пожежі чоловіка госпіталізували. За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували вісім пожеж.

06 червня о 14:07 м. Рівне, вул. Дорошенка. Сталася пожежа в 3-х квартирному, одноповерховому житловому будинку. У квартирі №1 вогнем знищено покрівлю житлового будинку на площі 110 м². У квартирі №2 вогнем знищено меблі та речі вжитку в приміщенні кухні на площі 6 м², 2 вікна, пошкоджено пральну машину. У квартирі №3: вогнем знищено меблі, речі та побутова техніка в приміщенні кухні, ванної кімнати та коридорі на площі 12 м². Ланкою газодимозахисників врятовано мешканця квартири №3 1967 р.н., якого з отруєнням продуктами горіння госпіталізовано в Рівненську обласну клінічну лікарню в стані середньої важкості.

Про це повідомляє ДСНС Рівненщини.

06 червня о 16:46 м. Рівне, вул. Скрипника. Загоряння сміття на відкритій території на площі 3 м².

06 червня о 17:57 с. Городець, вул. А.Коломийця, Сарненської ТГ. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття житлового будинку та речі побутового вжитку.

06 червня о 21:42 м. Рівне, вул. Соборна. Загоряння сміття на відкритій території на площі 5 м².

06 червня о 22:31 м. Здолбунів, вул. Шкільна. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку на балконі на площі 1 м², двері та закопчено стіни та стеля в квартирі. Ланкою газодимозахисників врятовано та виведено на свіже повітря власницю квартири, яку госпіталізовано в Здолбунівську лікарню через отруєння чадним газом на пожежі.

06 червня о 23:32 м. Рівне, вул. Київська. Загоряння сміття в сміттєвому контейнері на площі 1  м².

06 червня  о 02:40 с. Коритне, вул. Берестецька, Крупецької ТГ Дубенського р-ну. Вогнем знищено покрівлю господарської будівлі,  20 м² перекриття, та речі господарського вжитку.

07 червня  о 04:35 с. Загороща, вул. Шевченка, Корнинської ТГ Рівненського р-ну. Вогнем знищено прибудову до господарської будівлі, та  речі господарського вжитку на площі 9 м².

Читайте також: Сажотрус з Рівного провідав бабусю з Горенки, яка пекла паски серед двору у руїнах