Віктор Шакирзян: великі автобуси для рівнян – лише початок транспортної реформи у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Великогабаритні пасажирські автобуси, які з 1 вересня перевозитимуть рівнян, з’явилися в Рівному в рамках реформи транспортної галузі.

Про це розповів Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян:

– Команда “Рівне разом” ще раніше наголошувала на необхідності змін у транспортній сфері. І хоч війна загальмувала багато процесів, але ми не відмовились від ідеї транспортної реформи. Поява автобусів – це крок у цьому напрямку. Ми провели тривалі і складні перемовини з багатьма інвесторами і врешті змогли залучити підприємців, які придбали сучасні і комфортні пасажирські автобуси для перевезення рівнян. Сподіваємося, що вони поступово замінять старі маршрутки. Для нашого міста це надзвичайно важливо, адже Рівне часто потерпає від заторів. Ми багато часу витратили на вивчення ситуації і пошуку варіантів її вирішення. І тепер робимо крок, щоб забезпечити комфорт рівнянам. Крім того, сучасні великогабаритні автобуси зручні для перевезення маломобільних груп населення: мають низьку підлогу та пандус. І що теж дуже важливо для екології міста, відповідають еко-стандарту Євро-5.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Новий транспорт перевозитиме всі пільгові категорії пасажирів без обмежень.

– У рамках транспортної реформи передбачається ціла низка заходів, зокрема і облаштування сучасних зупинок для пасажирів, і подальше розширення мережі маршрутів для великогабаритного транспорту, і оптимізація руху транспорту тощо. Намагаємося зробити максимум для зручності рівнян, – наголосив Віктор Шакизян.

Нагадаємо, сьогодні в Рівному презентували 18 великогабаритних автобусів, які з 1 вересня вийдуть на лінію і перевозитимуть рівнян. Вони курсуватимуть за двома маршрутами №1 Льонокомбінат – Ювілейне, і №7 Зоопарк – Луцьке кільце.