fbpx

Віктор Шакирзян подарував інва-таксі для людей з особливими потребами

Сьогодні, 30 травня, рівненська служба “Інватаксі” поповнилась ще одним спеціалізованим автомобілем.

Фонд Віктора Шакирзяна передав Рівненському міському товариству інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату автомобіль марки Fiat Scudo. Це авто має зручний пандус, який дозволить перевозити пасажирів на інвалідних візках.

"Інватаксі"

За словами Секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна, віднині в рівненському “Інватаксі” функціонуватиме два спеціальних автомобілі, що дасть можливість допомогти з транспортуванням більшій кількості людей з інвалідністю за будь-яким необхідним для них маршрутом на території Рівненської територіальної громади.

“Нещодавно до нас у громадську приймальню “Рівне Разом” звернулися люди з особливими потребами, зокрема знаний в Рівному громадський діяч Петро Буткевич, який опікується ініціативою безкоштовного Інватаксі, з проханням допомогти з придбанням спеціалізованого автомобіля обладнаного пандусом для перевезення людей на інвалідних візках. Ми відразу відгукнулися, адже розуміємо і знаємо наскільки це важливо для людей з порушення опорно-рухового апарату важливо мати можливість дістатися в лікарню чи необхідні для них заклади. Тому сьогодні від нашої благодійної організації ми передаємо саме таке спеціально обладнане авто. Воно має зручний і комфортний пандус, що дозволяє легко заїхати та виїхати в автівку на інвалідному візку. Щира подяка директору Петру Буткевичу і всім учасникам ГО “Рівненське міське товариство інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату”. Якби не їхня ініціатива в далекому 2006 році, якби не їхні титанічні зусилля, не їхня енергія і наполегливість — в Рівному, мабуть, взагалі не було б такої важливої соціальної послуги для людей з інвалідністю, як безкоштовне Інватаксі. Нині, наша мета полягає в тому, щоб ця ініціатива мала продовження, переданий нами автомобіль в цьому, маємо надію, допоможе, — каже Віктор Шакирзян.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Інватаксі — єдиний транспортний засіб в Рівному, обладнаний спеціальним пандусом для перевезення людей з особливими потребами, які не в змозі користуватися громадським транспортом. Оскільки одного такого автомобіля замало, щоб вчасно забезпечити попит на цю послугу, каже Петро Буткевич, звертались в різні інстанції та організації, але реально допомогти зголосились лише в ГО «Рівне Разом».

"Інватаксі"

“Це дуже хороша подія для нас. Нам Віктор Володимирович передав автомобіль, який стане незамінним засобом пересування для багатьох осіб з інвалідністю, які отримують необхідну допомогу у стінах нашого закладу. Цим інватаксі користуватиметься чимала кількість людей, адже до прикладу, за рік таких замовлень є близько двох тисяч. Автомобіль, який знаходиться на базі нашого закладу вже давно потребує ремонту. Тому ми дуже тішимося такому подарунку. Для нас це вкрай важливо. Щира подяка за цей безкоштовний дарунок, адже це допомога багатьом людям з інвалідністю, які тепер можуть не хвилюватись чи функціонуватиме наше Інватаксі в майбутньому”, — зазначив директор Рівненського міського товариства інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату Петро Буткевич.

До слова, це вже не перший автомобіль переданий благодійною організацією “Фонд Віктора Шакирзяна”. За менш, як півроку активної діяльності фонд придбав і передав Збройним Силам України відразу кілька позашляховиків та карету швидкої допомоги необхідну для евакуації поранених українських бійців. Окрім цього, завдяки фонду нещодавно автопарк Рівного поповнився ще одним комфортабельним пасажирським автобусом, який в час війни буде використовуватись для перевезення військових, а після завершення бойових дій слугуватиме для перевезення дітей та соціально вразливих груп громадян.

Читайте також: У Рівному відбудеться благодійний концерт на підтримку взводу, який тримає оборону Бахмуту