Відтепер водіїв обслуговуватимуть у рівненському ЦНАПі

Відсьогодні клієнти рівненського ЦНАПу матимуть можливість отримати 12 адміністративних послуг у сфері сервісних послуг МВС

18 січня у Центрі надання адміністративних послуг міста Рівного відбулося офіційне відкриття відділу послуг сервісного центру МВС.

З такої нагоди до обласного центру завітав керівник Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ Євген Мойсеєнко.

Рівненський ЦНАП перший в області, де будуть надавати послуги сервісного центру МВС. Відтепер для обміну посвідчення водія, видачі нового посвідчення, реєстрації нового транспортного засобу та його перереєстрації можна звертатися не тільки у сервісні центри МВС, а і у ЦНАП, що максимально зручно.

– Наша команда постійно працює над розширенням переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр. Впровадження послуг Сервісного центру МВС через Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному забезпечить мешканцям нашої територіальної громади доступність та якість у отриманні максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці, – прокоментувала начальник рівненського ЦНАПу Наталія Майорова

Діліться корисною інформацією з друзями: