Відсьогодні розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, 1 липня, розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників, які мають намір вступати до закладів вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти.

Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 Про це інформує Рівненська ОВА.

Для реєстрації електронного кабінету вступнику, який бажає вступити на навчання на освітній ступінь бакалавра, необхідно подати документи в електронній формі.
За цим посилання можна подати документи: https://vstup.edbo.gov.ua
Для відкриття електронного кабінету треба вказати адресу електронної пошти. На вказану електронну адресу надійде лист для активації доступу до електронного кабінету.
Також для реєстрації необхідно внести дані щодо сертифікату НМТ (ЗНО) та свідоцтва про повну загальну середню освіту.
У випадках, коли відсутній сертифікат ЗНО або НМТ, можна зареєструвати електронний кабінет вступника з документом, що посвідчує особу.
Після активації електронного кабінету необхідно завантажити контактний номер телефону (у форматі +380), кольорову фотокартку вступника (3х4 см) та фотокопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту.
Також сьогодні, для вступників, які мають намір вступати у заклади професійної освіти розпочинають приймання документів для вступу. Подати документи до профтеху можна до 1 жовтня.