Відома нумерологиня радить рівнянам очистити свій простір від інформаційного бруду і зробити щось корисне для місця, в якому живете

Діліться корисною інформацією з друзями:

У воєнний час усі ми постійно переживаємо страхи та тривоги. Дякуємо богу та ЗСУ за кожен новий день, цінуємо його неймовірно. Донатимо і допомагаємо нашим військовим у міру своїх сил, кожен на своєму місці. І все ж людський розум намагається знайти бодай часточку визначеності у вирі непевності. Ми попросили у нашої колишньої колеги, а нині знаної нумерологині, фахівчині з енергоінформатики Жанни КЛЕМПУШ зробити прогноз щодо подальшого розвитку подій в Україні та на Рівненщині. А ще – дати пораду усім нам, як бути, що робити, щоб наблизити день нашої Перемоги. Жанна багато років мешкає у Португалії, однак нині вже два місяці перебуває в Україні і зокрема, на Рівненщині.

– Я розумію тривогу кожного, хто звертається до мене із запитаннями щодо прогнозування тих чи інших подій війни, отримання результативних дат і кінцевих розв’язків. І я намагаюся кожному – залежно від індивідуального рівня сприйняття інформації – донести правду, якою володію. Мій намір простий – ділитися тим, що маю, але в потрібному місці і в потрібний час, – зазначає нумерологиня.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– За півтора місяця перебування в Україні мені вже кілька разів довелося проїхатися «дорогою життя», яку так охрестив один мій знайомий захисник-поліщук. І знаю, що їх на нашій землі зараз сотні й більше. Проте двічі я зчитувала енергоінформаційну наповненість саме з тої «дороги життя», котра веде свій вектор до білоруських кордонів – по Рівненщині й Волині. Сподіваюся, що мої «сканування» зайдуть кожному, чиє серце відкрите новій реальності України.

Енергоінформаційна картина № 1.

«Дорога життя» йде через поліські села й мости, в її слідах – умотивована, переважаюче груба чоловіча енергетика, котра, як не дивно, створює високовібраційний захисний фон цих територій. Однак у такий рухомий купол врізається з усіх боків місцева низькочастотна енергія:

  • переповідачів-пліткарів;
  • енергетичних вампірів – песимістів;
  • заматеріалізованих «провидців»;
  • людей, котрі перебувають під впливом інтернет-фейків і чорного піару;
  • поодиноких «своїх» зрадників та замаскованих підсобників ворога з сусіднього закордоння;
  • нейтральних «мояхатаскраю».

Список не повний, але ці врізи – найчутливіші для землі прикордоння. І саме вони створюють внутрішній енергетичний деструктив в загальному плані перемоги над ворогом.

Який вихід? Наприклад: відкрити для себе історичну правду, трансформувавши свідомо навʼязану ідіому «мояхатаскраю» в бойовий прийом: «Моя хата скраю, бо я ворога зустрічаю!».

Енергоінформаційна картина № 2.

Протистояння: Лев і Тигр слідкують за кожним провокаційним рухом вдаваного дресирувальника. Останній же, вимахуючи бутафорним факелом перед вільними звірами, намагається утвердитися в своїй диктаторсько-маніпулятивній позиції. Палаюче клоччя – ґаджет тимчасовий, особливо до моменту бажання Вищих приборкати вогонь з неба. Лев і Тигр розірвуть дратівника-маніпулятора, якщо покажуть свій стратегічний спокій та не поведуться на залякуючі провокації. Для них усе найстрашніше вже сталося.

***

Завжди важче й довше працювати на загальний результат, коли в своїй системі є спротив або нерозуміння – мої «бойові» друзі й колеги зрозуміють, про що я. Бо з явним ворогом все просто: або ти, або тебе.

Як енергоінформатик, скажу одне: масштабна, довготермінова прогностика так, як раніше, вже не працює. Працює віра у правильний вибір з числа предʼявлених варіантів, екологічна ментальність та орієнтація на свій Дух. І як у Всесвіті панує не темрява, а Порядок і Справедливість, так і на землі нам необхідно – особливо зараз! – дотримуватися усіх правил і вимог, заради нашої спільної безпеки в боротьбі зі злом.

А якщо просто – очистіть свою менталку (і свій ґаджет) від навʼязаного інформаційного бруду (способів є чимало), зробіть щось корисне для того місця, де живете, та у потрібний час захистіть себе й рідних в укритті. І памʼятайте: українська нація володіє високим переможним потенціалом, потрібно лише в це повірити.