fbpx

Відмовитися від премій держслужбовців закликав мер Дніпра

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Відмовитися від премій та доплат Кабінет Міністрів, депутатів ВР та керівників держкорпорацій закликав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Мер Дніпра не тільки закликав відмовитися від премій держслужбовців України, а сам покзав приклад. Він офіційно про це заявив.

“Я, міський голова Дніпра Борис Філатов, чинним заявляю, що відмовився від всіх своїх премій та надбавок, нарахованих мені після 24 лютого 2022 року.Їх повернено в бюджет територіальної громади. Окрім того, моя заробітна платня за весь період повномасштабної агресії, за виключенням тої частини, яка щомісячно  виплачується донці загиблої під час стрілянини на Південмаші Віри Лебединець – в повному обсязі перерахована бойовий бригаді та передаватиметься їй і далі. Так триватиме до завершення воєнного стану.”

Філатов наголосив, що ця офіційна заява також є зверненням до Кабінету Міністрів, депутатів ВР та керівників держкорпорацій, надто – топменеджменту «Укрзалізниці» та «Нафтогазу» та інших. Він пропонує їм долучитися до ініціативи, скерувавши безпосередньо власні заробітки на потреби війська. Разом з тим, мер також звертається до уряду та парламентарів з пропозицією розробити зрозумілий та збалансований механізм, що не заважатиме містам використовувати більшість від отриманого ПДФО всього лише на дві цілі – допомога ЗСУ та посилення енергоефективності.

  • Що вивчають у Рівненській Школі бізнесу
    Рівненський міський Палац дітей та молоді є осередком творчості та юності для багатьох дітей міста. На сьогодні, ПДМ налічує понад 2000 вихованців у 11 профільних школах. Однією з таких є Профільна школа бізнесу, яка існує понад 25 років. Тут … Read more