fbpx
електроенергії боржникам

Відключення електроенергії боржникам розпочнуть на Рівненщині вже 30 січня

Діліться інформацією з друзями:

Починаючи з кінця січня енергопостачальники можуть відключати електроенергію боржникам відповідно до прийнятої урядом постанови. Вона скасовує мораторій на припинення надання житлово-комунальних послуг (ЖКП), нарахування пені, штрафів, стягнення заборгованості через суд зі споживачів, які накопичили борги за ЖКП.

В Рівному з початку січня боржники за спожиту електричну енергію отримують повідомлення про наявну заборгованість від ТОВ «РОЕК», а також, в подальшому, попередження про відключення – з вказанням конкретної дати.

Згідно з Правилами роздрібного ринку електроенергії, датою отримання попереджень вважається третій календарний день від дати отримання рекомендованого листа від ТОВ “РОЕК”.

Станом на 25 січня 2024 року кількість боржників за електропостачання на Рівненщині становить 11 357, а їхня загальна сума боргу складає 66 млн. 643 тис. грн. ТОВ “РОЕК” надало списки найбільших боржників, які складають 1159 абонентів Рівненщини з загальним боргом у розмірі 20 млн. 433 тис. грн.

190 споживачів було відкликано зі списків на відключення після їхніх звернень щодо реструктуризації та погашення боргу на суму 2 млн. 700 тис. грн.

Після передачі списків боржників РІВНЕНСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНОЮ КОМПАНІЄЮ до ПрАТ “Рівнеобленерго”, яке забезпечує технічне виконання відключення, вже сформовано списки для проведення відключень 30 січня.

Після відключення для відновлення електропостачання споживачеві необхідно буде, крім заборгованих коштів, оплатити послугу повторного підключення для Рівнеобленерго. Згідно з Правилами роздрібного ринку, відновлення живлення електроустановок споживача здійснюється протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості.

ТОВ “РОЕК” закликає боржників не зволікати з оплатою чи зверненням щодо реструктуризації заборгованості до центрів обслуговування споживачів. Є час уникнути припинення електропостачання.

Читайте також: Минуло ночі рятувальники ДСНС загасили пожежу в ліцеї у Рівненському районі