fbpx

Відділення Укрпошти на Рівненщині працюватиме за стандартним графіком

Відділення Укрпошти з 1 липня працюватиме за стандартним графіком роботи у всіх регіонах України, де це можливо. Стандартизація режимів роботи відділень під потреби споживачів була започаткована ще у 2019 році, але з початком повномасштабного вторгнення у 2022 компанія була змушена підлаштовуватися під ситуацію, зменшувати та міняти час роботи відділень поштового зв’язку.

Зараз Укрпошта готова до усіх викликів сьогодення і пропонує своїм клієнтам зрозумілі та передбачувані графіки роботи своїх відділень. З 1 липня у більшості відділень Укрпошти зміняться графіки роботи. Відтепер вони працюватимуть максимально можливий час та будуть відкриті у вихідні дні.

Відділення поштового зв’язку, розташовані у торгових центрах та на територіях ринків, будуть відкриті для клієнтів згідно з графіком роботи конкретного торговельного центру або ринку.

Також Укрпошта поступово переглядає графіки робіт сільських стаціонарних відділень. Якщо раніше вони працювали 2-3 дні на тиждень, відтепер двері відділень будуть відкриті для клієнтів протягом 5 днів.

Отже, перед відвідуванням поштового відділення, ми радимо перевірити оновлений графік роботи відділень на сайті: https://www.ukrposhta.ua, у додатку Укрпошти, в чат-боті або в контакт-центрі за номером 0 800 300 545

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Варто наголосити, що це не останнє оновлення графіків роботи відділень, оскільки мета компанії – максимально стандартизувати їх, щоб бути простими, зрозумілими та передбачуваними для клієнтів.

Читайте також: Юні футболісти Рівненщини привезли з Болгарії перемогу