fbpx
Вишивання

Відбудеться конкурс на премію за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Рівненська обласна військова адміністрація оголошує прийняття документів на здобуття у 2023 році обласної премії імені Ганни Леончук за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини.

Премія присуджується щорічно фольклористам, етнографам, дослідникам, науковцям, збирачам-ентузіастам, фольклорним колективам, окремим виконавцям народних пісень і музики (вокалістам, інструменталістам), народним умільцям, які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей українського народу.

Документи на претендентів можуть подати органи місцевого самоврядування, творчі спілки, обласні заклади культури й мистецтва, наукові установи, громадські організації мистецького спрямування та шляхом самовисування претендентів.

Завірені в установленому порядку документи необхідно подати до 30 жовтня поточного року управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації в каб. 119, майдан Просвіти 1, м. Рівне (приміщення обласної державної військової адміністрації) або надіслати на електронну адресу: kultura119@ukr.net.

Джерело: Рівненська ОВА.

Читайте також: На Рівненщині збирали овочі для захисників, які проходять реабілітацію