Від сьогодні іноземним громадянам дозволено в’їзд в Україну

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Норма в постанові Кабінету міністрів про заборону в’їзду іноземців на територію України припинила свою дію, і з понеділка іноземним громадянам дозволено в’їзд в Україну

Про це заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Постанова, в якій також були прописані обмеження в’їзду іноземців, і далі діє. Це постанова уряду № 641. Водночас там була чітко прописана заборона в’їзду іноземців на територію нашої країни з 28 серпня до 00:00 28 вересня. Фактично цієї ночі ця норма про заборону в’їзду іноземцям в нашу країну припинила свою дію. Відтепер іноземцям в’їзд до нашої країни не заборонений”, – сказав Демченко.

Речник наголосив, що прикордонники керуються нормами законодавства, яке регламентує перетин державного кордону України, а саме законом “Про прикордонний контроль”, постановою уряду про виїзд та в’їзд іноземців в Україну.

За словами Демченка, окремих вимог до іноземців щодо самоізоляції або страхового полісу під час в’їзду в Україну наразі немає. 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

“Ця норма припинила свою дію, тому якихось окремих моментів, які визначив би уряд щодо іноземців під час в’їзду в Україну на період карантину, наразі немає”, – пояснив він.

  • Нагадаємо, що, з 00:00 28 серпня до 00:00 28 вересня поточного року уряд заборонив в’їзд до країни іноземцям, визначивши перелік осіб, на яких ця заборона не поширюється. Джерело- “Еспресо”.
Діліться корисною інформацією з друзями: