Від Костополя до Тернополя працюють кухарі з Рівненською освітою

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Що допомогло кухарям – самоучкам офіційно працевлаштуватися?

Людмила Корольова із Тернопільщини має чималий досвід роботи в торгівлі. Проте жінка вирішила перекваліфікуватися , адже любить та вміє готувати. Аби офіційно працевлаштуватися кухарем у дитсадку, пані Людмила подала заявку на підтвердження своїх знань, отриманих неформальним шляхом. За направленням Збаразької районної філії Тернопільського обласного ЦЗ, у Рівненському центрі ПТО ДСЗ  на базі навчально-виробничого комплексу відбулося підтвердження її знань.. Впродовж 2-х днів кухарка демонструвала теоретичну підготовку та роботу на навчальній кухні. За усім процесом слідкувала кваліфікаційна комісія . Кваліфікаційна робота кухаря  – суп овочевий з бобовими, рибні биточки, картопляне пюре, м’ясні пельмені, сирна запіканка виготовлені якісно, з дотриманням вимог і рецептур. Саме такі – безпечні, смачні та красиво презентовані страви будуть радувати та смакувати максимівським дітлахам.


На Рівненщині кравчиня дистанційно підвищила кваліфікацію

У Рівненській ОДА нагородили кращих фахівців туристичної галуз


Ксенія Демчук із м. Костопіль Рівненської області до декретної відпустки працювала у лісовому господарстві, згодом спробувала себе у якості кухаря в одному з місцевих кафе. Жінка відповідально поставилася до свого майбутнього та подала до Рівного заяву на офіційне оцінювання  кухарських вмінь. Навчальний заклад Державної служби зайнятості провів атестацію самоучки. Поза сумнівом, великий досвід пані Ксенії дозволив проявити себе, як справжній професіонал. Теоретичні і практичні знання – яскраве підтвердження професійності. Суп з домашньою локшиною, м’ясний рулет із цибулею і яйцем, смажена картопля, вареники з м’ясом, налисники з сиром – чудове меню для здорового харчування берестовецьких дітей! Саме такого кухаря вже запросили на роботу до тамтешнього дитячого садка.

Свідоцтва державного зразка за професією «Кухар» 3 розряду, вручені старшим майстром Рівненського центру ПТО ДСЗ Оленою Хоміною, – чудове офіційне підтвердження здібностей робітників, які обрали цікаву, затребувану і відповідальну справу!

Діліться корисною інформацією з друзями: