fbpx
ветерани війни грають

Ветерани війни на Рівненщині грають у футбол та бадмінтон

Діліться інформацією з друзями:

Ветерани війни, які проходять реабілітацію в Рівненському обласному госпіталі, взяли участь в спортивних змаганнях «Бадмінтон для всіх» та «Футбол для всіх».

До спортивного заходу також доєдналися члени сімей військовослужбовців, внутрішньо переміщенні особи, люди з інвалідністю та  відомі спортсмени.

Про це повідомляє Сергій Подолін, заступник голови Рівненської ОДА.

Серед подальших планів — створення команди з ампфутболу. Там гратимуть ветерани війни із ампутованими кінцівками. Нині шукають потенційних гравців та підбирається кандидат на посаду тренера.

За словами Подоліна, це перший спільний проєкт, який організували та провели Рівненська обласна асоціація футболу, ГО «Федерація бадмінтону України» та Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни.

Читайте також: В Здолбунівській громаді попрощалися з 31 річним захисником

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…