fbpx

Ветеран з Рівненщини братиме участь у міжнародних змаганнях Повітряних Сил США

Діліться інформацією з друзями:

Ветеран з Рівненщини Євген Федосєєнко увійшов до Національної збірної команди України, яка братиме участь у міжнародних змаганнях Повітряних Сил США.

Україна вперше змагатиметься у міжнародних змаганнях Повітряних Сил США. Ветеран з Рівненщини Евген Федосєєнко увійшов до Національної збірної.

Про це повідомляє Сергій Подолін.

Євген родом із Запорізької області. Взимку минулого року пішов добровольцем у військкомат на Рівненщині, звідки родом дружина. Служив у 14 окремому стрілецькому батальйоні. Та вже в травні отримав важке поранення під Бахмутом. Реабілітацію проходив у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни. Євгена там називали людиною – посмішкою.

Чоловік веде активний спосіб життя. Нещодавно брав участь у всеукраїнському турі серед ветеранів та військовослужбовців “Сильні України”. Там Євген виборов перше місце у спортивному веслуванні.

Відбіркова комісія визначила 30 учасників команди України серед 168 військових та ветеранів з різних регіонів України. Команда змагатиметься у березні в Лас-Вегасі (Штат Невада).

Читайте також: Ветеран з Рівненщини братиме участь у міжнародних змаганнях Повітряних Сил США.

  • Фейк: Хмельницька АЕС готова продавати електроенергію Польщі
    Ворожі та проросійські ресурси поширюють фото листа буцімто від АТ «НАЕК «Енергоатом», адресованого міністерці клімату та навколишнього середовища Польщі Пауліні Хенніг-Клосці щодо начебто готовності почати експорт електроенергії в Польщу. Верифікувавши інформацію в АТ «НАЕК «Енергоатом», Центр протидії дезінформації повідомляє, що…