“Вервечка добра” зібрала майже 100 тисяч для онкохворих дітей у Рівному

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Майже 100 тисяч гривень зібрали в рамках благодійної акції “Вервечка добра” у Рівному. 22 квітня ініціатори акції, – а це колектив рівненського дитсадка “Вишенька” та благодійний фонд “Скарбниця надії”, – підраховували зібрані кошти.

Про це повідомляє Суспільне/Новини.

Кошти передадуть на лікування дітей, які перебувають на стаціонарі у відділенні онкогематології.

У колективі дошкільного закладу “Вишенька” сьогодні заплели останні згортки у “Вервечку добра”. Завершуючи таким чином двотижневу благодійну акцію.

“Ми провели гарну роботу з батьками і пояснили, що не обов’язково купюри, можуть бути малюнок, може бути відеозапис, гарне побажання. Звичайно, ми наголошували про те, що неважлива купюра або її номінал, а важливі, звичайно, ті вузлики добра, які зав’язують наші діти. Не було жодної людини, яка б негативно про це відгукнулася”, – розповідає директорка “Вишеньки” Ірина Кухарчук.

Загалом до благодійної акції долучилися 17 закладів – це садочки, школи, ліцей, бібліотека. Всі зібрані кошти передадуть для лікування чотирнадцяти дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в онкоцентрі обласної дитячої лікарні.

“Це будуть медикаменти, бо в онковідділенні постійно є потреба в медикаментах. Тиждень-другий, ми використаємо кошти і будемо звітуватися конкретно, для якої дитини вони використанні”, – каже керівниця БФ “Скарбниця надії” Мар’яна Рева.

За два тижні зібрали – 95 тисяч 200 гривень, а ще дві сотні малюнків. Директорка садочка каже, що хоче зробити таку благодійну акцію традиційною.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: