“Великодню радість” подарували діти одиноким рівнянам

Діліться корисною інформацією з друзями:

Управління праці та соціального захисту населення опікується різними за соціальною та віковою ознакою категоріями громадян. Знаючи потреби громадян старшого віку та тісно співпрацюючи з громадськістю, у працівників управління виникла ідея провести напередодні світлого свята Воскресіння Господнього благодійну акцію, якій дали назву «Великодня радість».
Метою акції було залучити дітей (зокрема, дітей з інвалідністю) до виготовлення вітальних листівок для привітання зі святом одиноких громадян старшого віку, які перебувають на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівне. Одним словом, поєднати покоління.
Здійснювати вітання самотніх громадян пасхами, отриманими від благодійників і спонсорів, вже стало доброю традицією, а от долучити дітей до вітання вирішили вперше. Ідея полягала в тому, щоб не тільки подарувати пасочку, а й влаштувати літнім людям свято, адже це так важливо – приділити увагу і зробити щось особливе.


Напередодні свята до управління надійшло понад 600 вітальних листівок, поробок, виготовлених дитячими рученятами. Найпершими до акції долучилися діти з інвалідністю, якими опікуються Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб і дітей з інвалідністю, громадські організації «Об’єднання інвалідів «Погляд», «Асоціація батьків дітей-інвалідів» та вихованці підліткових клубів «Лідер» і «Фантазія», а також багато інших, які залишили їх в скриньці біля управління. Всі вони різні, але кожна з них пронизана добротою і щедрістю дитячої душі. Впевнена, що той, хто дарує добро, отримує його сторицею. Ми щиро вдячні всім, хто не залишився байдужим і підтримав ініціативу створення настрою свята тим, хто потребує уваги.
Олена ПЕТРИК, заступник начальника міського управління праці та соцзахисту населення