fbpx
Вберегти землю національного парку вимагає прокуратура на Рівненщині

Вберегти землю національного парку вимагає прокуратура на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Вберегти землю від протиправного господарювання через суд вимагає прокуратура у Рівненській області.

Мова йде про землі Нобельського національного природного парку. Прокуратура Рівненської області повідомляє про те, що через суд вимагає повернути 170 га землі

Спеціалізована екологічна прокуратура Рівненської обласної прокуратури звернулася до суду із позовною заявою щодо повернення в державну власність земель природно-заповідного фонду площею понад 170 га.

Це, приміром, як 5 парків імені Тараса Шевченка у Рівному.

Прокурори встановили, що на території національного природного парку «Нобельський» розташована земельна ділянка, яка всупереч вимогам законодавства передана у комунальну власність на підставі наказу ГУ Держгеокадастру в області.

Ця ділянка відноситься до земель природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, має особливий режим охорони і за попередніми даними її вартість становить понад 3,8 млрд грн.

Тож, аби вберегти землю від протиправного господарювання, прокуратура подала позов з вимогою повернути державі цю ділянку.

Господарський суд Рівненської області відкрив провадження у справі.

Читайте також: У Нобельському нацпарку на Рівненщині створять моніторингову систему для збереження природи

  • Облікові дані в ЦНАПах уточнили майже 45 тисяч жителів Рівненщини
    Днями завершився 60-денний період надання послуги з уточнення даних військовозобов’язаних у Центрах надання адмінпослуг. Про результати роботи сервісу за 2 місяці розповів заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.